0
Koszyk
Użytkownik
Zakres cenowy
Sortowanie
Na stronie

Brak wyników wyszukiwania

Stoliki szklane ze stali nierdzewnej

Stół to obowiązkowy element wyposażenia każdego domu i mieszkania. Niezwykle przydatny i funkcjonalny bywa jednak stolik pomocniczy, który może doskonale odnaleźć się w niejednym domowym pomieszczeniu. Stoliki szklane doskonale dopełnią aranżację niejednego salonu czy jadalni. Mogą pełnić rolę stolika kawowego lub pomocniczego. Stoliki ze szkła stanowią również atrakcyjne wyposażenie nowoczesnej sypialni, sypialni zaprojektowanej w stylu klasycznym bądź glamour. Pomieszczą nie tylko lampkę nocną i budzik, ale również wiele innych gadżetów, które powinny się znaleźć w zasięgu ręki.

 

Eleganckie stoliki szklane mogą uzupełnić nie tylko aranżację domu czy mieszkania, ale również wielu innych obiektów handlowych czy usługowych – sklepów, salonów fryzjerskich, gabinetów urody, SPA, hoteli itp. Mogą bowiem pełnić rolę stolika kawowego, stolika na świeże kwiaty, gazetownika itp. Możliwości jest naprawdę mnóstwo.

 

W naszej ofercie znaleźć można przede wszystkim stoliki szklane, jednak nie brak w niej również innych modeli, w których miejsce szklanego blatu zajmują chociażby lakierowane blaty. Podstawę każdego stolika stanowi konstrukcja wykonana z najwyższej jakości stali szlachetnej. W zależności od modelu, są to stoliki wyposażone w jeden lub dwa blaty - blaty przezroczystego szkła, szkła ciemnego czy lakierowane. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy również szerokie możliwości w zakresie indywidualnego doboru materiałów wykończeniowych. Prócz gotowych, zaprojektowanych przez naszych projektantów modeli stołów, oferujemy również stoliki szklane tworzone według indywidualnych projektów. Decydując się na realizację własnego projektu i dowolnie dobierając materiały wykończeniowe można w stu procentach dopasować mebel do istniejącej lub dopiero planowanej aranżacji.

 

Jak długi jest czas oczekiwania na realizację takiego zlecenia? Jakie koszty mogą się z nim wiązać? Na te i wiele innych pytań odpowiemy po uprzednim zapoznaniu się ze szczegółami projektu. Zapraszamy do kontaktu.  

  

 

 

 

  

 

 

DANE FIRMY:

 

Acero Polska S.C.

 

ul. Jeździecka 3, 05-077 Warszawa

tel. 535 545 601

 

e-mail: sklep@aceropolska.pl

 

pn-pt w godzinach 10:00 - 17:00

 


 

 

Salon meblowy:

 

Acero Polska - DOMOTEKA, piętro I
tel. 730 535 150
e-mail: domoteka@aceropolska.pl
godziny otwarcia:
pn-sb: 10h00 - 21h00
niedziela handlowa: 10h00 - 20h00
ul. Malborska 41, 03-286 Warszawa