Zaczęliśmy w 1975 roku. W sklepach pusto, rynek meblarski to jedynie „meblościanki”, na które się czekało latami w programie „mm”. Właśnie z potrzeby posiadania ciekawego i funkcjonalnego mebla, który sprostałby oczekiwaniom rodziny powstała pierwsza komoda - do pokoju dziecięcego. Później, idąc za trendem pojawiły się: szafka na buty, lampa i żyrandol - wszystko na bazie stali i dodatkowych materiałów. I tak z rodzinnego biznesu przenieśliśmy się do hali produkcyjnej.

 

Dziś Oferujemy niebanalne wzornictwo stali w połączeniu z najwyższej jakości materiałami. Tworzymy meble profesjonalnie i z pasją. Meble wykonujemy metodą „machine to hand” ,co oznacza, że każdy mebel ma specjalny certyfikat jakości.

Naszą wartością są klienci, dlatego każdy od pierwszego kontaktu z ACERO otrzymuje specjalnie dedykowanego Opiekuna, który przeprowadza go przez wszystkie etapy składania zamówienia. 

 

Produkujemy meble zarówno do użytku domowego jak i do biur, hoteli, czy restauracji. Projektujemy i wykonujemy również piękne wyposażenie sklepów.

Zrobimy Ci mebel dokładnie taki, jaki chcesz! 

 

Zapraszamy do kontaktu.

 

Jako producent mebli ze stali nierdzewnej na zamówienie specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji eleganckich stołów, stolików, konsol, szafek, toaletek, foteli, itp. Nie jest to jednak wszystko, co znaleźć można w naszym bogatym katalogu produktów. Wszystkie projektowane przez nas produkty wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej i uzupełnione szkłem, drewnem, skórą bądź materiałem. Nasze meble nierdzewne na zamówienie łączy nie tylko oryginalne wzornictwo i intrygujący koncept, ale również najwyższy poziom funkcjonalności, stabilności i trwałości. Wszystko to sprawia, że asortyment Acero Polska cieszy się tak dużym zainteresowaniem i uznaniem klientów.

 

Nowoczesne wzornictwo oraz elegancka forma sprawiają, że nasze produkty znajdują zastosowanie nie tylko w domach i mieszkaniach, ale również w obiektach handlowych, usługowych czy użyteczności publicznej. Doskonale odnajdują się one w ośrodkach SPA, gabinetach urody, salonach fryzjerskich, pensjonatach czy hotelach. Duże zainteresowanie naszą ofertą zgłaszane przez właścicieli obiektów handlowych, hoteli czy restauracji skłoniło nas do stworzenia specjalnej kolekcji zaprojektowanej z myślą o eleganckich butikach odzieżowych, lokalach gastronomicznych czy obiektach turystycznych. Jako producent mebli sklepowych i biurowych jesteśmy w stanie zaproponować minimalistyczne regały, ekspozytory, stoły i stoliki, lady z funkcją wystawienniczą, stylowe fotele, konsole i wiele innych. Przy ich pomocy można kompleksowo wyposażyć niejedno wnętrze, nadać mu charakteru i podkreślić jego największe atuty.

Acero Polska to producent otwarty na realizację zamówień specjalnych i indywidualnych projektów. Wierzymy, że wieloletnie doświadczenie oraz szeroka wiedza z zakresu projektowania i produkcji mebli nierdzewnych na zamówienie pozwolą nam spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dopuszczamy również możliwość dowolnej modyfikacji materiałowej w zakresie gotowych produktów z naszej oferty. Dzięki elastycznemu podejściu nasze meble biurowe ze stali nierdzewnej (a także sklepowe czy też do użytku domowego) doskonale odnajdują się w każdym wnętrzu – zarówno nowoczesnym, jak i zaaranżowanym w nieco bardziej klasycznym stylu.

 

Zapewniamy również konkurencyjne warunki współpracy. By poznać szczegóły oferty cenowej, a także omówić realizację indywidualnego zamówienia, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.