Nowoczesne meble sklepowe ze stali nierdzewnej

 

Każdy właściciel punktu handlowego doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że nie tylko ceny i oferowany towar są kluczowymi czynnikami sukcesu, ale również aranżacja oraz sposób ekspozycji oferowanych dóbr. Salony sprzedaży, a w szczególności te oferujące produkty wyższej jakości, coraz częściej wyglądają niczym architektoniczne działa sztuki.

Dopracowane są w najdrobniejszych detalach i uzupełnione designerskimi meblami czy dodatkami.

Ogromne znaczenie merchandisingu oraz rosnące zainteresowanie handlowców specjalistami w tej dziedzinie tylko potwierdzają powyższe słowa.

Warto zatem postawić na meble sklepowe, które będą nie tylko funkcjonalne, ale również nowoczesne i przykuwające uwagę.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów włączyliśmy do naszej szerokiej oferty nowoczesne meble sklepowe. Cechują się one nie tylko wysoką jakością wykonania oraz trwałością, ale przede wszystkim ciekawym wzornictwem, które stanowi wspólny mianownik wszystkich produktów wychodzących spod naszych rąk. Dzięki szerokiej i niezwykle różnorodnej ofercie jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nie tylko właścicieli eleganckich butików odzieżowych, ale również obuwniczych czy też biżuteryjnych.

 

W naszej ofercie mebli ze stali nierdzewnej do sklepów znaleźć można między innymi stylowe lady, które sprzyjają obsłudze klientów sklepu i pełnią rolę ekspozycyjną, eleganckie regały, stoły i stoliki, ekspozytory i wiele więcej. Poza sprzedażą gotowych elementów zajmujemy się również realizacją niestandardowych zamówień na meble sklepowe. Liczne realizacje oraz szerokie grono zadowolonych Klientów tylko potwierdzają nasze kompetencje w tym zakresie i czynią z nas niezwykle wiarygodnego partnera przy realizacji tego typu projektów.

 

Dlaczego jeszcze warto się zdecydować na meble sklepowe Acero Polska? Chociażby z uwagi na konkurencyjne ceny i doskonały ich stosunek względem oferowanej jakości. By zapoznać się z cenami poszczególnych elementów oraz poznać wycenę projektu specjalnego, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Jako doświadczony producent mebli sklepowych stawiamy na estetyczne wykonanie, stabilną konstrukcję i niebanalny design. Zamawiając u nas różnego typu gabloty, komody czy pufy wszyscy klienci mogą być pewni, że zaufanie naszej marce to jedna z najlepszych inwestycji, na jaką mogli się zdecydować. Dzięki wyjątkowo wysokiej jakości oferowanych przez nas mebli sprawdzą się one doskonale nie tylko w sklepach z branży odzieżowej i obuwniczej, ale także idealnie wkomponują się we wnętrza pomieszczeń usługowych. Na przeszklonych, drewnianych lub lakierowanych blatach świetnie zaprezentują się np. kosmetyki fryzjerskie, akcesoria do makijażu czy manicure – chętnie przygotujemy gabloty dostosowane rozmiarami do konkretnych przedmiotów. Salony urody doceniają nasze meble za ponadczasową elegancję przejawiającą się w minimalistycznych kształtach i wzornictwie. Ważny atut tworzonych przez nas produktów stanowi też – z perspektywy przedsiębiorców prowadzących własne punkty handlowe lub usługowe – łatwość utrzymania mebli w czystości. Higiena w miejscach, gdzie przebywa wiele osób, gdzie są wykonywane zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie, gdzie zostaje wyeksponowany asortyment np. obuwniczy, odgrywa ogromną rolę i w znaczny sposób wpływa na wyrobienie pozytywnej opinii u klientów. Dlatego też szkło i stal nierdzewna tworzą niezastąpione połączenie, które wygląda nienagannie nawet przy niskim nakładzie pracy włożonym w czyszczenie. Warto więc zdecydować się na zakup w naszym sklepie, będąc pewnym profesjonalnej realizacji zlecenia oraz otrzymania produktu w pełni spełniającego wszystkie oczekiwania.

 

 

aceropolska facebook

paypal

 

payu

Salon meblowy

 

Acero Polska - DOMOTEKA, piętro I
ul. Malborska 41, 03-286 Warszawa
 
 
Godziny otwarcia:
pn-sb: 10h00 - 21h00
niedziela handlowa: 10h00 - 20h00

Acero Polska S.C.

ul. Jeździecka 3, 05-077 Warszawa
    
tel. +48 535 545 601
e-mail: sklep@aceropolska.pl

 

Godziny otwarcia:
pn-pt w godzinach 10:00 - 17:00

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.