0
Koszyk
Użytkownik

Meble ze stali nierdzewnej do restauracji

Jeśli prowadzisz restaurację, z pewnością wiesz, że dobra kuchnia to nie wszystko. Oprócz starannie ułożonego menu zachwycającego nawet najbardziej wymagające podniebienia, ważne jest również zadbanie o stworzenie odpowiedniego klimatu – tak, by goście poczuli się wyjątkowo pod każdym względem i chcieli tu wrócić! W osiągnięciu tego celu mogą pomóc między innymi oferowane przez nas oryginalne, stylowe, a przy tym funkcjonalne meble do restauracji ze stali nierdzewnej – prosto od producenta.

 

Mobilne barki, etażerki, stoliki, siedziska, krzesła i inne produkty wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów o doskonałych walorach użytkowych, jak i estetycznych. Jest to stal nierdzewna, czarne szkło, drewno czy też niezwykle bogaty wybór tkanin oraz skór.

 

Acero Polska to producent mebli ze stali nierdzewnej, który odpowie na najbardziej nietypowe oczekiwania. Nasz zespół tworzą osoby kreatywne, z wieloletnim doświadczeniem w branży meblarskiej – dzięki temu jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb.

 

Poniżej przedstawiamy kilka wybranych produktów – jednak jesteśmy w stanie zrealizować każdy Twój pomysł! Zachęcamy do zapoznania się z galerią, a także do kontaktu.

 

  

 

 

 

  

 

 

DANE FIRMY:

 

Acero Polska S.C.

 

ul. Jeździecka 3, 05-077 Warszawa

tel. 535 545 601

 

e-mail: sklep@aceropolska.pl

 

pn-pt w godzinach 10:00 - 17:00

 


 

 

Salon meblowy:

 

Acero Polska - DOMOTEKA, piętro I
tel. 730 535 150
e-mail: domoteka@aceropolska.pl
godziny otwarcia:
pn-sb: 10h00 - 21h00
niedziela handlowa: 10h00 - 20h00
ul. Malborska 41, 03-286 Warszawa