Meble hotelowe ze stali nierdzewnej

 

Ofertę naszej firmy tworzą między innymi meble hotelowe. Mając świadomość tego, jak dużą rolę w ocenie gości odgrywają pierwsze wrażenie oraz standard pokoju, stworzyliśmy kolekcję mebli, która idealnie odnajdzie się w eleganckich hotelach, motelach, pensjonatach i innych obiektach turystycznych.

Wszystkie meble wchodzące w skład hotelowej kolekcje cechują się nie oryginalnym wzornictwem, starannym wykonaniem, a także wysokim komfortem użytkowania.

Dzięki połączeniu atrakcyjnej formy z walorami użytkowymi nasze meble cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale również w wielu innych europejskich krajach.

 

Ofertę naszej firmy tworzą między innymi meble hotelowe. Mając świadomość tego, jak dużą rolę w ocenie gości odgrywają pierwsze wrażenie oraz standard pokoju, stworzyliśmy kolekcję mebli, która idealnie odnajdzie się w eleganckich hotelach, motelach, pensjonatach i innych obiektach turystycznych. Wszystkie meble wchodzące w skład hotelowej kolekcje cechują się nie oryginalnym wzornictwem, starannym wykonaniem, a także wysokim komfortem użytkowania. Dzięki połączeniu atrakcyjnej formy z walorami użytkowymi nasze meble cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale również w wielu innych europejskich krajach.

 

Jako niezwykle ceniony producent mebli hotelowych jesteśmy w stanie zaoferować szeroki wybór krzeseł, foteli, konsol, stolików, siedzisk itp. Nasz doświadczony zespół projektowy jest również gotowy do spełnienia życzeń najbardziej wymagających Klientów, którzy potrzebują mebli tworzonych na zamówienie i pod wymiar. Jesteśmy otwarci na realizację najbardziej wymagających projektów i najśmielszych wizji.

 

 

Dostępne w naszej ofercie hotelowe meble ze stali nierdzewnej cechuje przede wszystkim nowoczesna forma oraz minimalizm. Z tego względu doskonale odnajdą się nie tylko w nowoczesnych wnętrzach, ale również tych urządzonych w stylu klasycznym, glamour czy new classic. Podstawę wielu naszych projektów stanowi niezwykle elegancka i dostojna stal szlachetna, która doskonale koresponduje z najróżniejszymi materiałami wykończeniowymi – tapicerowanymi nadstawkami, kontrastującym, czarnym szkłem, surowym drewnem czy delikatną skórą. Każdy dodatek czy materiał może być jednak dowolnie modyfikowany i dostosowany do indywidualnych preferencji Klienta lub stylu istniejącej aranżacji.

 

Jako producent mebli hotelowych jesteśmy w stanie nie tylko sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, ale również zaoferować bardzo konkurencyjne ceny. Aby zapoznać się ze szczegółami przygotowanej oferty oraz poznać koszty związane z zamówieniem poszczególnych elementów lub realizacji zleceń specjalnych, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.

 

Sam proces zakupu przebiega u nas szybko i sprawnie. Jesteśmy skoncentrowani głównie na realizacji oczekiwań klientów, dlatego na każdym etapie zamówienia dokładamy wszelkich starań, by odpowiednio dopasować produkt do przedstawionych wymagań. Każdy może liczyć na wsparcie doradcy, który profesjonalnie zbierze niezbędne informacje, przygotuje ofertę cenową oraz w razie jakichkolwiek pytań będzie służył pomocą na każdym etapie współpracy. Wszystkie rozwiązania dobieramy indywidualnie, priorytetowo traktując przygotowanie produktów gustownie wpisujących się w charakter wnętrz. Nasi klienci mogą być więc pewni najwyższej jakości każdego mebla, również przygotowanego w ramach zamówienia specjalnego (zgodnie z dostarczonym projektem). Kolejne kroki zamówienia zostają przedstawione przez konsultantów już podczas pierwszego kontaktu. Oferujemy dużą elastyczność, a co za tym idzie – gwarantujemy możliwość modyfikacji projektu aż do momentu rozpoczęcia zaawansowanych prac produkcyjnych.

Inwestując w rozwój własnego hotelu, warto postawić na zakup produktów trwałych, estetycznych i funkcjonalnych, dlatego też meble wykonane ze stali nierdzewnej stanowią bardzo dobry wybór. Ich ogromny atut to odporność na różnego typu uszkodzenia, zarówno pochodzenia mechanicznego, jak i chemicznego. Poza tym stal nierdzewna jest w pełni bezpieczna dla ludzi – ma to duże znaczenie zwłaszcza w miejscach, w których przebywa wiele osób. Łatwo również utrzymać ją w czystości, do czego wystarczą powszechnie dostępne środki. W pokojach hotelowych ważną rolę odegra też trwałość mebli wykonanych z tego surowca – goście różnie obchodzą się z przedmiotami znajdującymi się na wyposażeniu hotelu, a konstrukcje z gorszych półproduktów mogą bardzo szybko ulec uszkodzeniom, nawet nie tyle wymagającym gruntownej naprawy, co mocno obniżającym atrakcyjność wizualną danego mebla. Jednocześnie dla gości liczy się standard wnętrza. Zwracają uwagę na wszelkie detale – stal nierdzewna zachowuje swój wygląd w niezmienionej formie przez wiele lat, jest także materiałem niezwykle solidnym, natomiast nasze profesjonalne wykonanie dodatkowo wydłuża czas użytkowania konkretnego przedmiotu. Meble ze stali nierdzewnej są więc niezastąpione w takich miejscach jak hotele i inwestycja w nie na pewno nie tylko zwróci się na przestrzeni czasu, ale również zaprocentuje w postaci zadowolenia gości.

 

 


Jakie modele cieszą się szczególną popularnością?

Jeśli chodzi o meble hotelowe producent musi zagwarantować zarówno interesujący design, jak i funkcjonalność każdego produktu. Wśród naszej oferty warto zdecydować się przede wszystkim na stoły i ławy, które są niezbędne w każdym wnętrzu, poza tym klienci doceniają stabilność wszelkich komód, regałów i szafek. Odważnym wyborem są nowoczesne fotele na stelażach ze stali nierdzewnej, uzupełnione o wysokiej klasy obicia – w komplecie z utrzymanymi w podobnym stylu pufami pomieszczenie nabierze eleganckiego, nowoczesnego wyglądu. Interesujące rozwiązanie stanowią również gustowne toaletki, które w odpowiedniej aranżacji mogą stać się niepowtarzalnym dodatkiem wnętrz. Poza tym warto zwrócić uwagę na propozycje gablotek i biurek, mogących pełnić ważne funkcje nie tylko w pokojach dla gości, ale także w pozostałych miejscach hotelu (np. w recepcji).

 

aceropolska facebook

paypal

 

payu

Showroom

 

Acero Polska - DOMOTEKA, piętro I
ul. Malborska 41, 03-286 Warszawa
 
 
Godziny otwarcia:  10 :00  - 21:00 
PN-SB: 10.00 - 21.00
ND handlowa: 10.00 - 19.00

Acero Polska S.C.

ul. Jeździecka 3, 05-077 Warszawa
    
tel. +48 730 535 150
e-mail: sklep@aceropolska.pl

 

Godziny otwarcia:
pn-pt w godzinach 10:00 - 17:00

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.