Meble biurowe ze stali nierdzewnej

 

Każdy z nas spędza w pracy średnio jedną trzecią doby, dlatego też miejsce, gdzie wykonujemy swoje obowiązki, odgrywa równie ważną rolę, co przestrzeń domowa. Powinno zapewniać komfort, poczucie bezpieczeństwa i spokoju oraz odpowiednie warunki, które nie zagrożą naszemu zdrowiu. Wnętrze biura musi być więc nie tylko funkcjonalne, ale i schludnie urządzone. Nieważne, czy pomieszczenie jest duże, czy niewielkie – w dzisiejszych czasach można atrakcyjnie zaaranżować rozmaite powierzchnie. Kluczem jest przemyślane rozplanowanie przestrzeni. Nie jest tajemnicą, że wygląd i wyposażenie miejsca w którym pracujemy, znacząco wpływa na efektywność pracy i nasze samopoczucie – udowadnia to szereg badań i testów społecznych. Dlatego więc urządzając biuro dla siebie (w przypadku prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej) lub dla swoich pracowników, nie warto oszczędzać ani chodzić na skróty, wybierając pierwsze z brzegu krzesła czy stoły.

 

ACERO to producent mebli biurowych z solidną pozycją na rynku. Działamy już od ponad 40 lat, regularnie zyskując zaufanie klientów. Dzięki długiemu stażowi i doświadczeniu produkujemy meble o najwyższej jakości z pasją i pełnym zaangażowaniem. Nieustannie polepszamy nasz warsztat, by na co dzień stosować najlepsze i najnowocześniejsze techniki, dostarczając klientom niebanalne propozycje produktów. Jedną z naszych głównych specjalizacji jest produkcja oryginalnych mebli do biura, które będą nie tylko bezpieczne i komfortowe, ale przede wszystkim - unikatowe.

 

W przeciwieństwie do konkurencji oferujemy przemyślane i opatentowane rozwiązania, które sprawdzą się w każdym biurze. Odchodzimy od utartych schematów i zamiast tradycyjnych mebli drewnianych, proponujemy znacznie ciekawszą alternatywę – meble ze stali nierdzewnej. Ich najmocniejszą stroną jest przede wszystkim trwałość i wysoka jakość. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom meble będą cieszyć oko przez długi czas i nie ulegną zniszczeniom. Tym, co od razu rzuca się w oko, jest niebanalny design i ponadczasowe wzornictwo, które sprawia, że oferowane przez nas produkty nie staną się z czasem niemodne. Ich ciekawy wygląd z pewnością przyciągnie spojrzenia wszystkich osób goszczących w biurze. Wnętrze pomieszczenia stanie się nowoczesne i atrakcyjne. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz zarówno siedziska i fotele jak również konsole, toaletki, komody, etażerki czy stoliki. Staramy się podchodzić elastycznie do każdego zamówienia, dlatego też materiały wykończeniowe widoczne na zdjęciach są jedynie poglądowe – każdy klient ma możliwość wyboru innego wzoru lub koloru obicia. Każdy pomysł i sugestia są dla nas ważne, dlatego w naszym sklepie internetowym istnieje również możliwość zaprojektowania własnego mebla.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich tych, którzy cenią nowoczesne rozwiązania i chcą, by ich biuro wyglądało wyjątkowo i atrakcyjnie. W przypadku wątpliwości lub pytań, służymy pomocą. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem maila lub telefonicznie. Zachęcamy do przyjrzenia się oferowanym przez nas produktom.

 

 

aceropolska facebook

paypal

 

payu

Salon meblowy

 

Acero Polska - DOMOTEKA, piętro I
ul. Malborska 41, 03-286 Warszawa
 
 
Godziny otwarcia:
pn-sb: 10h00 - 21h00
niedziela handlowa: 10h00 - 20h00

Acero Polska S.C.

ul. Jeździecka 3, 05-077 Warszawa
    
tel. +48 535 545 601
e-mail: sklep@aceropolska.pl

 

Godziny otwarcia:
pn-pt w godzinach 10:00 - 17:00

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.